معاون فرهنگي اجتماعي واحد بجنورد: هدف از برگزاری نمایشگاه کتاب دسترسی آسان دانشجویان است PDF چاپ نامه الکترونیک
دوشنبه 28 ارديبهشت 1394 ساعت 04:26

خبرگزاري آنا: با هدف گسترش تسهيلات استفاده از انواع كتابها با موضوعات گوناگون در دانشگاه بيش از 1500 عنوان كتاب در نمايشگاه واحد بجنورد به معرض نمايش گذاشته شد.

حجه الاسلام والمسلمين حق به جانب معاون فرهنگي اجتماعي واحد بجنورد در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاري آنا در حاشيه افتتاح نمايشگاه كتاب گفت: كتاب يكي از زيباترين و مهم ‏ترين جلوه ‏هاي فرهنگي و از گرانسنگ ‏ترين پديده ‏ها و ميراث بشري است و شكوه اين

 

 

ارزش را بايد در تابش اَلَّذي عَلَّمَ بِالقَلَم جستجو كرد زيرا خداوند يگانه به قلم و حرمتش سوگند ياد كرده و معجزه هميشه جاويد آخرين سفير سعادت را كتاب آسماني دانسته است.

 

معاون فرهنگي و اجتماعي خاطر نشان كرد: خواندن يك كتاب، هجي كردن كلمات آن است، كتاب خواندن، فهميدن است و فرد با خواندن كتاب بايد نور دانستن را در خود احساس كرده و پرده از ندانستني‌هايش كنار رود و اين حس در فرد جوشش كند كه چيزي به دست آورده‌ و رازي برايش گشوده شده است.

حق به جانب با اشاره به اهداف برپايي نمايشگاه هاي كتاب در دانشگاه خاطر نشان كرد: از اهداف مهم برپايي نمايشگاه كتاب در دانشگاه مي توان به تشويق دانشجويان به كتابخواني، برگزاري يك رخداد فرهنگي، دسترسي آسان دانشجويان به كتاب، ارتقاي سطح كيفي- فرهنگي دانشگاه، بالا بردن سطح آگاهي و معلومات دانشجويان، گسترش تسهيلات استفاده از انواع كتابها با موضوعات گوناگون در دانشگاه و.... اشاره كرد.

وي ضمن برشماري عناوين ارائه شده در اين نمايشگاه اظهار داشت: در اين نمايشگاه بيش از 1500 عنوان كتاب كتاب علمي، تخصصي؛ عمومي، روان شناسي، فني و مهندسي و فرهنگی همچون آثار شهید مطهری با تخفيف ويژه در اختيار دانشجويان قرار گرفته است.

نمايشگاه علمي تخصصي كتاب به همت دفتر فرهنگ اسلامي و معاونت پژوهش و فناوري دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد به مدت يك هفته در محل سالن اجتماعات دانشكده علوم انساني داير است.

 

 

آخرین به روز رسانی در دوشنبه 28 ارديبهشت 1394 ساعت 04:35
 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058