به ميزباني واحد بجنورد/همایش ملی "سبک سازی وعایق بندی در ساختمان" برگزار شد PDF چاپ نامه الکترونیک
دوشنبه 21 اسفند 1391 ساعت 08:44

خبرگزاری آنا: اولین همایش "سبک سازی و عایق بندی در ساختمان" در تالار فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار آنا در بجنورد: فرهاد بروشکی معاون عمرانی واحد بجنورد ضمن تقدیر از حامیان همایش از جمله شرکت سبک سزان شرق، دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد، نیشابور، تربت حیدریه وکاشمر گفت: سبک سازی سیستم های سازه ای متعارف، سبک سازی و سیستم های سازه ای ویژه از قبیل سیستم فضا کار، پنوماتیک، تکنولوژی های نوین سبک سازی، معماری و سبک سازی، جنبه اقتصادی سبک سازی، اقلیم وسبک سازی محورهای اصلی این همایش است.

بروشكي خاطرنشان كرد: با توجه به منطقه زلزله خیز خراسان شمالی به ویژه شهرستان بجنورد ضرورت استفاده از روش و مصالح جدید به منظور افزایش سرعت ساخت سبک سازی و افزايش عمر مفيد و نيز مقاوم نمودن ساختمان در برابر زلزله را بیش از پیش مطرح مي شود.

وي سپس افزود: برگزاری این همایش ها فرصت مناسبی را برای تبادل اطلاعات و ارائه دستاوردهاي پژوهشی بین متخصصان، صنعتگران ودست اندرکاران صنعت ساختمان فراهم می سازد که نتیجه آن استفاده از روش های نوین و مصالح ساختمانی جدید جهت کاهش وزن وکاهش زمان ساخت، دوام بیشتر و نهایتا کاهش هزینه را به دنبال خواهد داشت.

بروشکی از ارسال بیش از140 مقاله پژوهشی به اين همايش خبر داد و گفت: از این تعداد مقاله ارسال شده 56 مورد پذیرفته شد که 6  مقاله تحت عناوين "زلزله و سبك سازي در صنعت ساختمان"، "چالش هاي استفاده از تكنولوژي هاي نوين در صنعت ساختمان كشور بتن هاي سبك سلولي"، "كاربرد شيشه در پوسته هاي ساختماني" و "ارائه روشي در مميزي تلفات حرارتي و بهينه سازي مصرف انرژي در ساختمان هاي مسكوني و تاسيسات صنعتي" به صورت سخنرانی و مابقی به صورت پوستر 6ارائه شده است.

به گزارش آنا در مراسم اختتاميه همايش ملي " سبك سازي و عايق بندي در ساختمان" كه به ميزباني دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد و در تالار فرهيختگان اين واحد برگزار شد از پژوهشگران برتر با اهداي لوح و هدايايي تقدير به عمل آمد.

alt

alt

alt

آخرین به روز رسانی در چهارشنبه 14 فروردين 1392 ساعت 05:57
 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058