شروع ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سال 96 PDF چاپ نامه الکترونیک
چهارشنبه 01 دی 1395 ساعت 12:10

ثبت‌نام آزمون کارشناسی‌ ارشد ناپیوسته سال 96 دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور از امروز آغاز شد.

به گزارش ایسکانیوز، ثبت‌نام برای شرکت در آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی‌ارشد ناپیوسته سال 96 همه دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور از جمله دانشگاه آزاد اسلامی و بیست‌ودومین المپیاد علمی دانشجویی کشور از امروز چهارشنبه 1 دی، منحصرا از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org آغاز شد و در روز سه‌شنبه 7 دی به پایان خواهد رسید

 

 

دفترچه راهنمای ثبت‌نام حاوی شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی و سایر اطلاعات دیگر، همزمان با آغاز ثبت‌نام بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد وداوطلبان می توانند پس از مطالعه کامل دفترچه راهنما، درصورت واجد شرایط بودن، فرم تقاضانامه اینترنتی ثبت‌نام را پر کنند. همه داوطلبانی که در آزمون ورودی دوره‌های کارشناسی‌ارشد ناپیوسته سال 96 و از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور ثبت‌نام کنند، به عنوان داوطلب پذیرش در دانشگاه آزاد اسلامی هم تلقی می‌شوند. داوطلبانی که قبلا در سایت آزمون دانشگاه آزاد اسلامی ثبت‌نام کرده‌اند، باید از 11 تا 7 دی در سایت سازمان سنجش آموزش کشور نیز ثبت‌نام کنند و هزینه ثبت‌نام این دسته از داوطلبان در دانشگاه آزاد اسلامی از طریق دانشگاه مربوطه عودت داده می‌شود.

هزینه ثبت‌نام مبلغ 33 هزار تومان است و همچنین با توجه به اینکه در مراحل مختلف این آزمون خدماتی از قبیل پیام کوتاه به داوطلبان ارائه می‌شود، بنابراین داوطلبانی که درخواست استفاده از این خدمت را دارند، می‌توانند با انتخاب گزینه مربوط و پرداخت مبلغ پانصد تومان از خدمات پیام کوتاه استفاده کنند.

هر داوطلب می‌تواند علاوه بر کد رشته امتحانی اصلی (اول) از میان کد رشته‌های امتحانی که در دفترچه راهنما به عنوان کد رشته‌های شناور مشخص شده‌اند، کدرشته امتحانی دوم را هم انتخاب کند، باید کد رشته‌ امتحانی دوم را هم در فرم اینترنتی ثبت‌نام ثبت کند که هزینه ثبت نام جداگانه ای به همان مبلغ 33 هزار تومان می بایست پرداخت شود.

داوطلبان متقاضی شرکت در گزینش رشته‌های تحصیلی دانشگاه پیام‌نور و موسسات آموزشی غیرانتفاعی و غیردولتی نیز هستند نیز باید مبلغ 10 هزار و 200 تومان به صورت مازاد پرداخت کنند.

آزمون ورودی دوره‌ کارشناسی‌ارشد ناپیوسته سال 96 در روزهای پنج‌شنبه 7 و جمعه 8 اردیبهشت 96 برگزار می‌شود و کارت شرکت در آزمون همه داوطلبان از روز دوشنبه 4 اردیبهشت 96 قابل مشاهده و دریافت است.

 

آخرین به روز رسانی در دوشنبه 06 دی 1395 ساعت 11:44
 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058