سي و پنجمين جشنواره فيلم فجر در استان PDF چاپ نامه الکترونیک
سه شنبه 12 بهمن 1395 ساعت 09:49
وب سایت «سینوگرام» به آدرس cinogram.com در کنار اپلیکیشن‌های تلفن همراه ویژه ios و اندروید، ضمن استفاده از تجربه روز دنیا و پس از طی پروسه نیازسنجی و تولید،‌ آماده ارائه خدمات در جشنواره فیلم فجر، بزرگترین جشن سینمایی ایران، شده است.
سامانه نرم‌افزاری «سینوگرام» با هدف ارائه خدمات جدید توسط فناوری‌های روز دنیا در سینمای ایران طراحی شده و پس از نیازسنجی و مذاکرات انجام شده با مدیران سینمایی کشور، اولین خدمت خود را معطوف به فروش و صدور الکترونیکی «بلیت سینما» و همچنین امکان نظرسنجی اینترنتی کرده است.
در همین راستا،‌ وب سایت «سینوگرام» به آدرس cinogram.com در کنار اپلیکیشن‌های تلفن همراه ویژه ios و اندروید، ضمن استفاده از تجربه روز دنیا و پس از طی پروسه نیازسنجی و تولید،‌ آماده ارائه خدمات در جشنواره فیلم فجر، بزرگترین جشن سینمایی ایران، شده است.
بدیهی‌است «سینوگرام» ضمن احترام و تقدیر از پیشکسوتان و مدیران حرفه‌ای در حوزه صنعت و فناوری سینما و همچنین پیشگامان ارائه خدمات مشابه در بخش بلیت‌فروشی فرهنگی کشور از جمله سایت‌های «سینما تیکت» و «تیوال» و سایر بخش‌ها، تلاش دارد تا با حمایت از ایده‌های خلاقانه و جوانان نخبه و تلاشگر کشورمان،‌ فضایی سالم برای رقابت در این حوزه ایجاد نماید. رقابت حرفه‌ای در این عرصه در صورتی که با دلسوزی جهت رشد آگاهانه سطح خدمات ارائه شده به مردم باشد، تلاشی ارزشمند و زیبا خواهد بود. ترس از تغییر، مانع حرکت است و «سینوگرام» حرکت به جلو را آغاز کرده و دعوت به تحمل، همراهی و حرکت مشترک می کند.
در همین راستا «سینوگرام» ضمن تشکر از حامیان مالی و معنوی خود در این حرکت و آغاز فعالیت خود در فضای حرفه‌ای سینما،‌ امید دارد تا مدیران و فعالان دلسوز سینما، ضمن ارائه پیشنهادات و رهنمودهای خود، این راه را برای آینده سینما و فعالیت‌های جدید و نوآورانه فراهم آورد.

راهنما مراحل خرید بلیت در شهرستان‌ها

  1. از بخش خرید بلیت شهرستان‌ها وارد صفحه ثبت‌ اطلاعات شوید.
  2. هر کاربر می‌تواند حداکثر در دو گروه نمایشی و در هر گروه برای حداکثر چهار نفر خرید نماید.
  3. با هر کدملی فقط یکبار امکان خرید وجود دارد.
  4. دقت فرمایید از تمام ظرفیت مورد نیاز در مرحله اول خرید استفاده نمایید.
  5. عبارتی که تحت عنوان کد امنیتی در سامانه وجود دارد عینا باید در کادر ذیل آن وارد شود،‌ در صورتیکه کد خوانا نیست از لینک دریافت کد جدید استفاده نمایید.
  6. پس از انتخاب سینما و سانس مورد نظر و مشاهده مبلغ پرداخت وارد صفحه درگاه بانکی خواهید شد.
  7. لطفا دقت فرمایید پس از نهایی شدن مراحل خرید و پرداخت مبلغ تحت هیچ شرایطی امکان ویرایش یا استرداد بلیت‌های خریداری شده وجود ندارد.
 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058