پيام رئيس واحد بجنورد و دانشگاه آزاد اسلامي خراسان شمالي به مناسبت آغاز سال تحصيلي PDF چاپ نامه الکترونیک
سه شنبه 04 مهر 1396 ساعت 09:12

رئيس واحد بجنورد و دانشگاه آزاد اسلامي خراسان شمالي، در پيامي آغاز سال تحصیلی جدید را به کلیه دانشگاهیان به ویژه دانشجویان، اساتید و کارکنان تبریک گفت.

در اين پيام آمده است: 

   بسمه تعالي

سپاس خدايي را كه نخستين آموزگار بشريت است و اسماء خويش را در مكتب عشق به انسان تعليم داد و رسولان را با كتاب و حكت و شريعت به سوي مردم فرستاد تا خلايق را هدايت نموده و قلوب آنان را به گوهر تزكيه بيارايند.

آغاز فصل پاييز و شروع ماه مهر و تقارن آن با هفته دفاع مقدس و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) فرصتي است ارزشمند برای گرامیداشت رشادت ها و جوانمردي هاي انسان هايي وارسته که به راستي دانش‌آموختگان مکتب آزادگی و پايمردي عاشورا بودند؛ شهداي والامقامي كه مهرورزي ها، رشادت ها و جانفشاني هايشان باعث حفظ و تداوم انقلاب بزرگ  اسلامي شد.

اميدوارم در سال تحصيلي پيش رو ، دانشجويان عزيز با تكيه بر توانمندي هاي خود و استفاده حداكثري از ظرفيت هاي بالقوه و بالفعل دانشگاه آزاد اسلامي، در محيطي پرنشاط به كسب علم و معرفت پرداخته و اراده خويش را در جهت پيشرفت و بالندگي در عرصه هاي علم افزايي و معرفت اندوزي ثابت نمايند.

دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد و استان خراسان شمالي با كمال افتخار در تلاش است با فراهم نمودن بسترهاي لازم و امكانات و تجهيزات مناسب از نظر رفاهي، آموزشي ، فرهنگي و ورزشي شرايط را براي رشد و نمو و تحصيل دانشجويان عزيز آماده نمايد.

در پايان، ضمن تبريك ماه مهر و مهرورزی به طلایه داران علم و فرهنگ بالاخص خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامي براي تمامي اساتيد فرهيخته و دانشجويان عزيز از خداوند سبحان دستيابي به مدارج عالي علمي، پژوهشي و ديني توام با موفقيت، بهروزي و نيك فرجامي را خواهانم.

دكتر علي فيروزنيا

رئيس واحد بجنورد و دانشگاه آزاد اسلامي خراسان شمالي 

 

آخرین به روز رسانی در چهارشنبه 05 مهر 1396 ساعت 06:18
 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058