سرپرست كمیته جهانی داوران كوراش: كسب مدال نقره رقابت‌های اپن قزاقستان توسط دانشجوي واحد بجنورد PDF چاپ نامه الکترونیک
چهارشنبه 02 مرداد 1398 ساعت 04:41

 

دبیر كمیته فنی فدراسیون جهانی كوراش گفت: دانشجوي تربیت‌بدنی واحد بجنورد در رقابت‌های اپن قزاقستان مدال نقره را از آن خود كرد

 

كوروش خسرويار در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاري اظهار كرد: محمد محمدي بريمانلو دانشجوي تربیت‌بدنی واحد بجنورد و جودوكار شايسته خراسان شمالي در رقابت‌های اپن قزاقستان 2019 توانست با غلبه بر حریفان خود مدال ارزشمند نقره را برای کشورمان به ارمغان آورد.

سرپرست كمیته جهانی داوران كوراش گفت: محمدی بریمانلو جودوکار وزن منفی 73 کیلوگرم، بعد از استراحت در دور نخست،  مقابل فرانک هادو از تاجیکستان قرار گرفت و توانست در 58 ثانیه حریفش را ایپون کند.

 

 

 

خسرويار افزود: جودوكار خراسان شمالي با کیم سونگو از کره مبارزه کرد و حریف خود را با شکست بدرقه کرد و در مرحله نیمه‌نهایی نيز سامول بابینیان از روسیه را از پیش رو برداشت.

 

دبیر كمیته فنی فدراسیون جهانی كوراش خاطرنشان كرد: محمدی بریمانلو، جودوکار شایسته وزن 73_ کیلوگرم ایران در فینال این پیکارها مقابل ایوب خزالیو از روسیه روی تاتامی رفت اما بازی را واگذار کرد و به مدال نقره جوانان جهان بسنده کرد.

وي اظهار كرد: اين مسابقات زیر نظر آی جی اف و تأثیرگذار در کسب سهمیه المپیک بود كه ورزشكاران 26 كشور در اين دوره حضور داشتند.

محمدي بريمانلودر حال حاضر رنک هفدهم جهان را از آن خود كرده و با کسب مدال نقره مسابقات اپن قزاقستان جایگاه خود را چند پله ارتقا داده است.

 

آخرین به روز رسانی در چهارشنبه 02 مرداد 1398 ساعت 06:23
 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058