به‌منظور ارزشیابی صورت گرفت؛بازدید هیات ارزیاب وزارت بهداشت از دانشکده پرستاري و مامایی واحد بجنورد PDF چاپ نامه الکترونیک
سه شنبه 16 مهر 1398 ساعت 05:12

هیات ارزیابی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و عضو کمیته شورای آموزش پرستاری و مامایی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور در واحد بجنورد از دانشکده پرستاری و مامایی این واحد دانشگاهی بازدید کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری‌ آنا از بجنورد، به‌منظور ارتقای کیفیت آموزشی علوم پزشکی و تأمین بهترین کیفیت سلامت جامعه هیات ارزشیابی دبیرخانه شورای گسترش دانشگاه‌های علوم پزشکی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و نماینده علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی با حضور در دانشکده پرستاری و مامایی از این دانشکده بازدید و با معاونت علوم پزشكي دانشگاه، دانشجویان و استادان رشته پرستاری به گفت‌وگو پرداختند.
هیات ارزشیابی در ابتدا در جلسه‌ای با هيات رئيسه واحد بجنورد و رئیس دانشکده پرستاری و مامایی و جمعی از استادان و کارشناسان رشته پرستاری به گفت‌وگو نشستند و رئیس دانشکده پرستاری و مامایی واحد بجنورد گزارشی از وضعیت آموزشی دانشکده، تعداد اعضای هیات علمی، تعداد دانشجویان و وضعیت کلاس‌های آموزشی تئوری و عملی دانشجویان و ... ارائه کرد.

اعضای تیم ارزشیابی از بخش‌های مختلف دانشکده همچون بخش آموزشي مرکز آموزش مهارت‌های عملی دانشکده، کلاس‌های درسی، آزمايشگاه هاي تخصصي، كتابخانه و مركز مهارت هاي باليني دانشكده بازدید و با دانشجویان رشته پرستاری به گفت‌و‌گو نشستند.

اعضای تیم ارزشیابی وزارت بهداشت در بازدید یک‌روزه پس از بررسي فرايندهاي آموزشي حوزه آموزش، پرونده هاي دانشجويان و اعضاي هيات علمي وضعيت آموزشي رشته پرستاري را مطلوب ارزيابي كردند و اين رشته مورد تاييد نهايي قرار گرفت.

این هیات در نشستی جداگانه با مسئولان دانشكده پرستاری و مامایی نیز به گفت‌و‌گو و تبادل نظر پرداختند و پیشنهاد‌هایی برای افزایش کیفیت آموزشی دانشجویان ارائه کردند.

در این بازدید دکتر حامد مرتضوي و دکتر علي محمدپور و ذكريا محمدي عضو بورد تخصصی رشته پرستاری وزارت بهداشت، دکتر نسرین توکلی عضو هیات علمی واحد مشهد و عضو بورد تخصصي رشته پرستاري دانشگاه آزاد اسلامي حضور داشتند.

 

 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058