برگزاري مسابقه کتابخوانی صلح امام حسن(ع) PDF چاپ نامه الکترونیک
سه شنبه 16 ارديبهشت 1399 ساعت 06:55

مسابقه كتابخواني با عنوان صلح امام حسن(ع) ترجمه حضرت آيت الله العظمي خامنه اي با مشاركت انتشارات انقلاب اسلامي وابسته به دفتر حفظ نشر و آثار مقام معظم رهبري همزمان با سالروز ولادت امام حسن(ع) به صورت مجازي برگزار مي شود.

به اطلاع کلیه اساتید، دانشجویان و کارکنان محترم واحد می رساند: همزمان با ماه مبارک رمضان و در آستانه ولادت با سعادت حضرت امام حسن مجتبی(ع)، مسابقه کتابخوانی از کتاب صلح امام حسن(ع) بصورت مجازی برگزار می گردد.

علاقه مندان جهت شرکت در این مسابقه می توانند با مراجعه به سایت http://www.hamdamamketab.ir  و ثبت شماره تلفن همراه، پس از دریافت کد عبور نسبت به ثبت نام و دریافت فایل کتاب اقدام نمایند.
مهلت ثبت نام تا روز شنبه مورخ 99/02/20  می باشد و تاریخ برگزاری مسابقه نیز روز یکشنبه 99/02/21  بصورت آنلاین از طریق سایت مذکور می باشد.

لازم به ذکر می باشد به نفرات برتر مسابقه جوایز ارزنده و نفیسی تعلق خواهد گرفت.

شرکت کنندگان به منظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این مسابقه می توانند عبارت "صلح امام حسن (ع "(را به سامانه پیامکی انتشارات انقلاب اسلامی به شماره 100020120 ارسال نمایند.

همچنین مسابقه کتابخوانی هندسه انقلاب که قرار بود در تاریخ بیستم اسفندماه سال گذشته برگزار شود که به دلیل شیوع بیماری کرونا به خردادماه سال جاری موکول شده است که زمان و نحوه ثبت‌نام آن اعلام می‌شود.

 

 

 

 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058