مراسم تکریم و معارفه سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان شمالی برگزار شد PDF چاپ نامه الکترونیک
چهارشنبه 24 شهریور 1400 ساعت 04:43

مراسم تکریم و معارفه سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان شمالی با حضور سروری مجد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بجنورد، مراسم تکریم محسن مرادی و معارفه غلامرضا کاظمی، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان شمالی و واحد بجنورد با حضور علی سروری مجد، مشاور رئیس و رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان‌ها و معین رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در استان‌های خراسان شمالی، خراسان رضوی و خراسان جنوبی برگزار شد.

سروری مجد در این مراسم گفت: دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان شمالی در یک سال گذشته دارای عملکرد موفقی بوده که بیانگر همکاری، همدلی و همراهی استادان و کارکنان با مسئولان دانشگاه است.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی دارای امکانات و تجهیزات بسیار خوبی در زمینه‌های گوناگون علمی، پژوهشی، آموزشی و دانشجویی است، تصریح کرد: حفظ کیان دانشگاه آزاد اسلامی باید در سرلوحه فعالیت‌ها قرار گیرد.

وی اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی با عنایت امام (ره) و حمایت‌های مقام معظم رهبری تأسیس شده و در حال رشد و بالندگی است و برای پیشرفت و توسعه نیازمند مدیرانی دلسوز و خوش فکر در عرصه های مختلف است

 

رئیس مرکز حوزه ریاست، روابط عمومی و هماهنگی استان‌های دانشگاه آزاد اسلامی اظهار کرد: تلاش های مجدانه دکتر مرادی در مدت زمان مسئولیتشان سبب شد تا واحدهای دانشگاهی استان شاهد رونق بیش از پیش آموزشی، پژوهشی، جذب دانشجو و ... باشند.

سروری مجد با اشاره به عملکرد مثبت سرپرست جدید واحد بجنورد افزود: دکتر کاظمی از جمله چهره های محبوب و جهادی است که برای ارتقاء و تعالی دانشگاه شبانه روز تلاش کرده و با پیگیری‌های دلسوزانه باعث کاهش هزینه ها و افزایش درآمدهای دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان شده‌اند.

در ادامه این مراسم محسن مرادی، رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد گزارشی از فعالیت‌های انجام شده در این واحد ارائه کرد.

در این مراسم که با حضور جمعی از مسئولان استان، روسای واحدهای دانشگاهی استان، استادان، کارکنان و دانشجویان واحد بجنورد برگزار شد، از خدمات محسن مرادی، رئیس سابق این واحد دانشگاهی قدردانی شد.

 


 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058