کاظمی عنوان کرد؛ تأثیر گسترش آموزه‌های دینی بر تقویت روحیه معنوی دانشجویان PDF چاپ نامه الکترونیک
دوشنبه 29 شهریور 1400 ساعت 07:34

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي خراسان شمالي گفت: تكريم ارباب رجوع، سعه صدر، خوش رويي، همدلي، آراستگي ظاهري، پاسخگويي درست و به جا بايد سرلوحه كارمان قرار گيرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري آنا در بجنورد دكتر غلامرضا كاظمي در نشست صمیمی جداگانه با کارکنان دو حوزه رياست و حراست و حفاظت فيزيكي ضمن قدردانی از زحمات كاركنان اظهار كرد: برطرف كردن مشكلات و دغدغه كاركنان و مجموعه خانواده دانشگاه باعث تقويت انگيزه براي انجام امور محوله به نحو احسن خواهد شد.

سرپرست واحد بجنورد افزود: بايد تمامي مجموعه دست به دست هم داده تا بتوانيم در زمان پذيرش و جذب دانشجو به بهترين نحو عمل كنيم و اين زماني ميسر خواهد شد كه تمامي كاركنان و استادان در هر حوزه كاري دلسوزانه و به جد پيگير مسائل و رفع چالش هاي دانشجويان باشند

وي همکاری کلیه کارکنان دانشگاه را در راستای ارتقای کیفی و دستیابی به جايگاه واقعی دانشگاه موثر دانست و خاطرنشان كرد: تكريم ارباب رجوع، سعه صدر، خوش رويي، همدلي، آراستگي ظاهري، پاسخگويي درست و به جا بايد سرلوحه كارمان قرار گيرد تا بتوانيم در فضايي صميمي بيش از پيش عملكرد بهتر و شايسته تري را داشته باشيم.

در ادامه جلسات دكتر كاظمي خواستار ارائه پیشنهادات موثر در رفع مشکلات از سوی کارکنان، تلاش در جهت ارتقاء کیفیت خدمات اداری، آموزشی، پژوهشی و دانشجویی و التزام به رعایت اخلاق حرفه ایی در این مجموعه شد و كاركنان دو حوزه مشکلات، نقطه نظرات و مطالبات و سئوالات خود را در بخش های گوناگون مطرح و به بیان پیشنهادات خود در زمینه ی حل معضلات و مسائل جاری دانشگاه پرداختند.

 

 

آخرین به روز رسانی در سه شنبه 30 شهریور 1400 ساعت 09:13
 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058