پيام تبريك سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي خراسان شمالي و واحد بجنورد به مناسبت آغاز سال تحصيلي جديد PDF چاپ نامه الکترونیک
شنبه 03 مهر 1400 ساعت 06:29

دکتر غلامرضا كاظمي سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي خراسان شمالي و واحد بجنورد آغاز سال تحصیلی جدید را به دانشجویان واحدهاي دانشگاهي استان تبریک گفت. در متن پيام آمده است:

به نام آنکه جان را فکرت آموخت   چراغ دانش اندر دل برافروخت

کتابِ عشق را جز یک ورق نیست  درآن هم واژه‌ای جز نامِ حق نیست

آغاز سال تحصیلی جدید را به همه دانشگاهیان، تلاشگران عرصه علم و دانش و فرهنگ، به ویژه دانشجویان ورودي جديد صمیمانه تبریک عرض می کنم و حضورتان را در جمع خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامي تبريك عرض مي كنم؛ امیدوارم به فضل الهی و تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) سال تحصیلی جدید توأم با رشد و بالندگی در تمام عرصه های علمی و فرهنگی باشد.

امیدوارم در طول سال تحصیلی جديد، دانشجویان گرامي با توكل بر خداوند متعال و تاسي از رهنمودهاي مقام معظم رهبري و با تکیه بر توانمندی ها و استعدادهای خود و با استفاده از ظرفیت های علمی و پژوهشی دانشگاه، همراه با استادان، مدیران، کارشناسان و کارکنان دانشگاه در محیط دانشگاهي استوارتر به فعالیت علمی پرداخته و حضور تأثیر گذار خود را در عرصه های علمی و فرهنگی جامعه به منصه ظهور گذاريد.

اميد است با شتاب‏ گیری روند واکسیناسیون در كل كشور در آينده اي نزديك شاهد بازگشايي دانشگاه هاي سراسر كشور باشيم و محيط علمي مراكز آموزش عالي سراسر كشور با وجود دانشجويان عزيز محيطي پويا، با نشاط و پر از سرزندگي گردد.

در پایان با استعانت از خداوند متعال، برای تمامی دانشجویان، اعضای هیات علمی و همه کارکنان دلسوز و تلاشگر دانشگاه، آرزوی سلامتي، سعادتمندي و توفیق روزافزون در تمامی عرصه ها خواستارم.

دكتر غلامرضا كاظمي

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي خراسان شمالي و واحد بجنورد

آخرین به روز رسانی در شنبه 03 مهر 1400 ساعت 06:38
 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058