آخرين مهلت برای پرداخت شهریه و یا اقساط معوق دانشجويان PDF چاپ نامه الکترونیک
سه شنبه 20 مهر 1400 ساعت 06:28

دانشجویان گرامی؛
پیرو تصمیم دانشگاه مبنی بر ارائه مهلت یک هفته ای به دانشجویانی که دارای بدهی شهریه و یا اقساط معوق می باشند و در ابتدای ترم تحصیلی به دلایلی درخواست مهلت برای پرداخت شهریه و یا اقساط معوق در طول ترم داشتند، به اطلاع می رساند آن دسته از دانشجویانی که هنوز علیرغم فرصت های داده شده و امکانات بوجود آمده جهت استفاده از وام های متنوع دانشجویی، بدهی شهریه و یا اقساط معوق خود را تعیین تکلیف نکرده اند، حداکثر تا آخر هفته جاری فرصت دارند به حوزه مالی واحد دانشگاهی خود مراجعه و یا از طریق شماره تماس های اعلام شده در سایت واحد دانشگاهی از همکاران امور مالی واحد درخصوص شیوه پرداخت و رفع محدودیت شرکت در کلاس های آموزشی و نیز امتحانات، راهنمائی لازم دریافت نمایند. بدیهی است مسئولیت آثار ناشی از  عدم تعیین تکلیف بدهی و به طبع عدم ارایه خدمات آموزشی و دانشجویی بر عهده دانشجویان خواهد بود.

 

    حسب برنامه ریزی صورت گرفته در خصوص مساعدت با دانشجویانی که به دلایلی در زمان انتخاب واحد پرداخت بخشی از شهریه را انجام و درخواست مهلت پرداخت داشتند، مقرر شد پرداخت مابقی شهریه را در طول ترم تحصیلی انجام دهند، بر این اساس مکانیزم شیوه کنترل و ورود دانشجویان با بدهکاری شهریه و یا اقساط معوق به سامانه آموزش الکترونیکی و نیز محدودیت در شرکت در کلاس ها و نیز امتحانات به شرح ذیل بحضورتان ایفاد می گردد. خواهشمند است دستور فرمایید با توجه به اهمیت موضوع برنامه ریزی لازم در این خصوص مطابق با زمانبندی  اعلامی صورت پذیرد.

-    از روز شنبه 1 آبان ماه  فرایند آگاه رسانی و اطلاع رسانی بصورت متمرکز در سامانه آموزش الکترونیکی (وادانا/دان/...) برای دانشجویان با بدهی شهریه صورت می پذیرد.
-    از تاریخ 16 آبان ماه محدودیت عدم شرکت دانشجو در کلاس های الکترونیکی (و یا امتحانات میان ترم حسب درخواست واحد به وادانا/دان) صورت می پذیرد.
-    لازم است واحد های استان تمهیدات لازم در حوزه مالی واحد دانشگاهی برای مراجعات حضوری دانشجویان صورت پذیرد و یا اطلاع رسانی و اعلام شماره تماس های حوزه مالی برای پاسخگویی و راهنمایی دانشجویان در صفحه اول سایت واحد، شبکه های اجتماعی واحد، و روابط عمومی واحد برنامه ریزی شود.
-    هماهنگی نماینده فناوری اطلاعات واحد دانشگاهی با مجموعه وادانا و دان در این خصوص نیز الزامی می باشد.
-    تمهیدات لازم برای در اختیار قراردادن یک پنل مجزا (توسط وادانا و دان) به نماینده حوزه فناوری اطلاعات واحد دانشگاهی برای کنترل/ارایه مجوز لحظه ای برای ورود دانشجو به سامانه آموزش الکترونیکی در حال برنامه ریزی می باشد.

آخرین به روز رسانی در سه شنبه 20 مهر 1400 ساعت 06:32
 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058