بازديد سرزده رئيس دانشگاه آزاد اسلامي بجنورد از محل ثبت‌نام دانشجويان ورودي جديد +گزارش تصويري PDF چاپ نامه الکترونیک
سه شنبه 20 مهر 1400 ساعت 11:47

رئیس دانشگاه آزاد اسلامي استان خراسان شمالي  و واحد بجنورد به صورت سرزده از محل ثبت‌نام دانشجويان ورودي جديد اين واحد دانشگاهي بازديد كرد.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي خراسان شمالي از محل ثبت نام دانشجويان ورودي جديد واحد بجنورد مستقر در دانشكده فني و مهندسي بازديد و از تلاش هاي شبانه روزي كارشناسان و مسئولان آموزشي تشكر و قدرداني  و خواستار تسريع در روند ثبت نام و تكريم داوطلبان و خانواده هايشان شد.

كاظمي ضمن بازدید از مراحل مختلف ثبت‌نام با معاون آموزشي دانشگاه در رابطه با روند ثبت‌نام گفت‌وگو و با خانواده‌ دانشجويان در خصوص رفع برخي مشكلات در روند ثبت نام از جمله دريافت تاييده تحصيلي از اداره آموزش و پرورش و نحوه تعامل دانشگاه جهت تسريع در ثبت نام فرزندانشان به صحبت پرداخت.

در اين بازديد رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد با دانشجويان فعال در غرفه های برپا شده برای مشاوره و راهنمایی دانشجویان ورودی جدید، رابطان فرهنگی، انجمن های علمی، بسيج دانشجويي و کانون های دانشجویی گفت وگو و از حضور هميشه در صحنه اين دانشجويان قدرداني كرد.

 

  

آخرین به روز رسانی در سه شنبه 20 مهر 1400 ساعت 11:57
 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058