كاظمي :تلاش دانشگاه بر تربیت نیروهای انقلابی نخبه است PDF چاپ نامه الکترونیک
چهارشنبه 21 مهر 1400 ساعت 08:29

 

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي خراسان شمالي و واحد بجنورد بر هم افزايي و تعامل مشترك دانشگاه و ناجا در ايجاد امنيت آحاد جامعه تاكيد كرد.

 

به گزارش خبرنگار گروه استاني خبرگزاري آنا از بجنورد، به مناسبت هفته نیروی انتظامی رئیس دانشگاه آزاد اسلامي خراسان شمالي و واحد بجنورد به همراه هيات رئيسه با حضور در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی بجنورد با سردار سعید مطهری زاده فرمانده انتظامی خراسان شمالی دیدار و هفته نیروی انتظامی را به فرماندهی وپرسنل خدوم ناجا تبریک گفتند.

در اين ديدار رئيس دانشگاه آزاد اسلامي خراسان شمالي ضمن بيان توضيحاتي درباره وضعيت واحدهاي دانشگاهي استان خراسان شمالي اظهار كرد: دانشگاه آزاد اسلامي خراسان شمالي با توجه امكانات آموزشي و پژوهشي مجهز و مناسب داراي رشته هاي متعددي براي علاقمندان به تحصيل است كه با افزايش رشته هايي همچون علوم قضايي، حقوق، مديريت اداري و ... شرايط تحصيل براي پرسنل ناجا فراهم شده و دانشگاه همواره در تلاش است تا شرايط مناسبي را براي ادامه تحصيل كادر خدوم نيروي انتظامي فراهم آورد و قطعا از هيچ تلاشي دريغ نخواهد كرد.

كاظمي افزود: دانشگاه ها به مثابه جامعه كوچك كشوري هستند كه با توجه به رسالت خطير آموزش و پژوهش همواره در تلاش است تا با ايجاد بستري مناسب براي پرورش دانشجويان، نيروهايي انقلابي، زبده و نخبه تربيت كند.

 

رئيس دانشگاه آزاد اسلامي خراسان شمالي ضمن تاكيد بر همكاري دانشگاه با ناجا خاطرنشان كرد: تاكنون اين دانشگاه تعامل خوبي با ناجا داشته و اميدواريم اين هم افزايي و تعامل مشترك در مسير ايجاد امنيت آحاد جامعه بيشتر شود.

 

فرمانده انتظامی خراسان شمالی اظهار كرد: دانشگاه آزاد اسلامي بجنورد با وجود امكانات و تجهيزات مناسب به عنوان افتخار و سرمايه عظيم آموزشي و پژوهشي در اين استان خدمات ارزنده اي ارائه كرده و توانسته است دانشجويان زيادي را تربيت و براي ورود به جامعه آماده سازد.

سردار مطهري زاده افزود: با توجه به ظرفیت‌های علمی دانشگاه در جهت ايجاد حفظ امنیت و آرامش جامعه مي توانيم بسياري از مشکلات و آسیب‌های اجتماعی شناسايي و براي حل آن ها اقدامات موثري انجام دهيم.

فرمانده انتظامی خراسان شمالی گفت: دانشجويان مي توانند با شناسايي مشكلات و معضلات اجتماعي و به كارگيري آن در پايان نامه ها و تحقيقات دانشجويي و طرح هاي پژوهشي با هدف كاهش آسيب هاي اجتماعي ناجا را همراهي كنند  و ما نيز از هرگونه تعامل سازنده با رويي گشوده استقبال خواهيم كرد.

آخرین به روز رسانی در شنبه 24 مهر 1400 ساعت 04:59
 
دفتر فناوري اطلاعات و ارتباطات دانشگاه

آدرس پستي دانشگاه :خراسان شمالي- بجنورد- خ دانشگاه- دانشگاه آزاد اسلامي واحد بجنورد              كدپستي دانشگاه: 97796- 94176

تلفن هاي  دانشگاه : 94-32296985  و  فاكس :32296977   با پيش شماره 058